Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1181325

Reklamos analitikas - konsultantas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Svarbu: ENTRY LYGIS

Prisijungus prie BPN Tau teks rūpintis:

  • konkuruojančių ženklų analitika;
  • reklamos kampanijų TV, radijuje, spaudoje ir OOH planavimu ir koordinavimu;
  • Reklamos kampanijų administravimu BPN platformose;
  • Kampanijų auditu ir optimizavimu;
  • Tyrimų organizavimu ir įžvalgų ruošimu.

Reikalavimai

  • Tave veža skaičiukai;

  • anglų kalba - gera Tavo draugė;

  • turi stiprius analitinius gebėjimus;esi smalsus (-i).

  • Matematinis išsilavinimas vertinamas kaip didelis privalumas.

  • Siūlome "karštą" poziciją sparčiausiai augančioje agentūroje Baltijos šalyse,

  • nerealiai draugišką komandą,

  • galimybę sparčiai augti digital srityje ir, žinoma, Tavo lūkesčius atitinkantį atlyginimą.

Darbo skelbimo numeris
#1181325
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!