Naujausi skelbimai

Reklamos pardavimo vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110119

Darbo skelbimo numeris

110119

Darbo aprašymas

Aktyvus verslo informacijos pardavimas telefonu visoje Lietuvoje. Darbas apima dalykinių kontaktų užmezgimą, įmonės ir produkto pristatymą, sutarčių rengimą ir pasirašymą, ryšių su klientais palaikymą.

Reikalavimai

  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis pardavimo srityje (privalumas);
  • Verslo rinkos ir joje vykstančių procesų išmanymas, platus akiratis;
  • Ryžtingumas ir gebėjimas greitai priimti sprendimus;
  • Stipri orientacija į rezultatą, savarankiškumas, pozityvumas, noras dirbti ir užsidirbti;
  • Komunikabilumas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą;
  • Konkurencingą fiksuotą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Puikias darbo sąlygas, standartinį darbo grafiką ir visas socialines garantijas;
  • Mokymus bei profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką, darnų, visada pasiryžusį padėti kolektyvą.

Papildoma informacija

Dieninio skyriaus studentams linkime sėkmingai pabaigti mokslus ir gavus diplomą kreiptis dėl galimybės įsidarbinti.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 9 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 6 d.

LRvalstybe.lt – projektas, unikalus savo idėja ir profesionalus savo išpildymu bei administravimu. Tik čia lankytojai ras visų valstybinių institucijų kontaktinius duomenis vienoje vietoje. Taip pat pateikiame ir nuolat atnaujiname kitą naudingą informaciją – viešuosius pirkimus Lietuvoje bei Europos Sąjungoje, darbo valstybės tarnyboje skelbimus, naujausius Seimo ir Vyriausybės priimtus įstatymus, teisės aktus ir jų projektus, įmonių bankroto, varžytinių ir aukcionų skelbimus.