Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #240271

Reklamos projektų pardavimo vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Šiuo metu ieškome aktyvaus, iniciatyvaus ir norinčio tobulėti reklamos projektų pardavimo vadybininko, kuris bus atsakingas už bendravimą su naujais bei senais mūsų klientais, reklamos projektų pardavimą, priežiūrą bei tobulinimą.

Reikalavimai

Pageidautume, kad naujas komandos narys:
- turėtų tiesioginių pardavimų patirtį
- būtų orientuotas į rezultatą
- mokėtų dirbt kompiuteriu
- sugebėtų greitai mokintis bei pritaikyti žinias praktikoje
- domėtųsi el. komercijos tendencijomis

Įmonė siūlo

Naujam kolektyvo nariui siūlome:
- pilnai paruoštą darbo vietą bei visas reikalingas priemones darbui
- atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų
- draugišką ir linksmą kolektyvą
- galimybę dirbti iš namų
- nuolatinius mokymus bei dalyvavimą su el. komercija susijusiose konferencijose

Darbo skelbimo numeris
#240271
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!