Reklamos vadybininkas (-ė)
Darbo skelbimo numeris #1647841

1
Cerebra, MB
Kaunas

Darbo aprašymas

  • Socialinių medijų turinio kūrimas (nuotraukos,vaizdo įrašo paruošimas bei teksto rašymas);
  • Instagram, Facebook platformų valdymas ir analizė (Pinterest ir TikTok privalumas);
  • Socialinių tinklų stebėsena ir analizė;
  • Naujų galimybių socialiniuose tinkluose identifikavimas;
  • Pagalba kuriant ir įgyvendinant įmonės tikslus.

Reikalavimai

  • Kruopštumas;
  • Atsakingumas;
  • Pareigingumas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Domėjimasis socialiniais tinklais ir jų tendencijomis;
  • Geras nusiteikimas bei noras tobulėti.

Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

P.S. ieškome pastovaus darbuotojo, ne freelance'rio.

Informuosime tik kitam atrankos etapui atrinktus kandidatus.

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas;
  • Darbui reikalingas priemones;
  • Įdomų darbą augančioje,perspektyvioje įmonėje Kaune;
  • Visapusišką komandos pagalbą.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1647841

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 4 sav.
MARKETINGO / RINKODAROS SPECIALISTAS Ancor Baltic, UAB
1200 - 1500 €/mėn. Į rankas
liko 2 d.
MARKETINGO / RINKODAROS SPECIALISTAS Ancor Baltic, UAB • Kaunas
1200 - 1500 €/mėn.Į rankas
Kaunas
liko 2 d.
prieš 3 sav.
RINKODAROS VADYBININKAS (-Ė) DOMUS LUMINA, UAB
1750 - 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
RINKODAROS VADYBININKAS (-Ė) DOMUS LUMINA, UAB • Kaunas
1750 - 2500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!