Naujausi skelbimai

Rūšiuotojas - lydytojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 315876

Darbo skelbimo numeris

315876

Darbo aprašymas

Mokėti naudotis dujinėmis ir indukcinėmis lydymo krosnimis.

Reikalavimai

Jeigu Tu:
-esi įgijęs vidurinį arba spec.vidurinį išsalavinimą;
-esi dirbęs su gręžimo staklėmis, metalų lydymu arba apdirbimu;
-gebi naudotis saugos priemonėmis darbo metu;
-esi imlus naujovėms ir nori įgyti naujų žinių.

Privalumai:
-patirtis dirbant panašų darbą (privalumas);
-supratimas apie metalus ir jų lydinius (privalumas).

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
-apmokymus darbo vietoje neturintiems patirties;
-visada laiku mokamą, kompetencijas atitinkantį atlyginimą;
-neterminuotą darbo sutartį;
-karjeros galimybes;
-dinamišką darbą su savo veiklos sritį išmanančiais kolegomis.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. spalio 19 d.
Įvestas:
2017 m. rugsėjo 20 d.

UAB „Novitera“ – didžiausia Lietuvoje tauriųjų metalų perdirbimo ir išgavimo kompanija.
Įmonė savo veikloje taiko aukščiausius standartus ir siekia kokybiškai, tausojant aplinką surinkti ir perdirbti automobilių katalizatorius, nebenaudojamą kompiuterinę ir elektronikos įrangą, spalvotuosius, tauriuosius ir kitus metalus bei jų lydinius ir laužą.