Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1654228

Sandėlininkas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Jei esi ambicingas, atsakingas, bendraujantis, analitiškai mąstantis ir turi patirties, siūlome Tau užduotį! Ieškome komandos nario, kuris būtų atsakingas už:

  • Prekių (pakavimo medžiagos) priėmimą, atrinkimą, išdavimą (prekių svoris iki 30 kg);
  • Tvarkos sandėlyje palaikymą;
  • Laiku ir greitai aliekamą darbą (darbo valandos 8-17 val.).

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis;

  • Geri bendravimo įgūdžiai;

  • Aktyvumas, atidumas, kruopštumas, greitis;

  • Užsibrėžtų tikslų siekimas;

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

  • Darbo rezultatus atitinkantį ir konkurencingą bei laiku mokamą atlyginimą;

  • Darbą augančioje įmonėje;

  • Puikias darbo sąlygas ir visas darbui reikiamas priemones.

Darbo skelbimo numeris
#1654228
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!