SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) (ieškome užsakymų komplektuotojų, priėmimo rampos darbuotojų) VIP1

Maxima LT, UAB

Darbo skelbimo numeris

322463

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) (ieškome užsakymų komplektuotojų, priėmimo rampos darbuotojų)
Darbo vieta:
Sandėliai (Aukštieji Paneriai)
Miestas:
Vilnius
Adresas:
Kirtimų g. 57C

Darbo pobūdis:
- prekių krovimas priėmimo ir atkrovimo rampoje (darbas elektrokrautuvu);
- tvarkos darbo vietoje palaikymas.
Reikalavimai:
- organizuotumas, atsakingas požiūris į darbą;
- galimybė dirbti pamaininiu grafiku.
Mes siūlome:
- MOKYMUS, neturintiems patirties;
- stabilią darbo vietą;
- nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
- nemokamą maitinimą;
- privalumus perkant MAXIMA parduotuvėse;
- karjeros galimybes
- nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą.
Papildoma informacija:
Norėdami siųsti savo CV, spustelkite žemiau esantį mygtuką.
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: tel. 8 659 68959,
el. p. monika.rumbutiene@maxima.lt.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus per 3 savaites nuo skelbimo galiojimo pabaigos.
Galioja iki: 2017-12-21

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!