Naujausi skelbimai

Sandėlio darbuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 354293

Darbo skelbimo numeris

354293

Darbo aprašymas

- Prekių užsakymų sukomplektavimas pagal pateiktus užsakymo lapus;
- Krovos darbai;
- Švaros ir tvarkos sandėlyje užtikrinimas;
- Darbas dviem pamainomis.

Reikalavimai

- Profesinis ar vidurinis išsilavinimas;
- Gebėjimas dirbti fizinį darbą;
- Greitas darbo tempas;
- Atsakingas požiūris į darbą.

Privalumas – panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

- Nuolatinį darbą;
- Laiku mokamą ir nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
- Geras darbo sąlygas, visas socialines sąlygas;
- Karjeros galimybes.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. lapkričio 21 d.
Įvestas:
2018 m. spalio 23 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 750 EUR per mėn.

UAB „Daisena“ – didmeninės prekybos įmonė, aktyviai vystanti prekių ženklus Lietuvoje ir užsienio rinkose nuo 1996 metų.
Sėkmingą darbo patirtį distribucijos, marketingo bei logistikos srityse jungiame su pažangiausia tarptautine verslo praktika ir perkeliame į kasdieninį įmonės darbą vystant privačius (AROMA GOLD, AROMA PLATINUM, BOSO, AHA) ir kitus tarptautinius prekinius ženklus. Tokie darbo principai, kaip operatyvus ir lankstus požiūris į pokyčius rinkoje, leidžia mums kurti savo sėkmės istorijas.
Puikia profesionalų komanda, maža darbuotojų kaita bei stabilius finansinius rodiklius turinčia įmone pasitiki pasaulyje gerai žinomi prekiniai ženklai kaip: SCHOGETTEN, BIC, TAFFEL, LOYD, MYNTHON, ROLLTON, GREENFIELD, LAIMA, SELGA, VEGETA, JELLY BEANS ir t.t.