Naujausi skelbimai

Sem/ppc specialistas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 316483

Darbo skelbimo numeris

316483

Darbo aprašymas

  • PPC kampanijų valdymas ir optimizacija;
  • Rinkodaros strategijų kūrimas ir vykdymas;
  • Ataskaitų, rezultatų ir pasiūlymų rengimas;
  • B2B pardavimai;
  • Darbas su Google Analytics, GAdWords, Facebook, Twitter, Linkedin ir kt. reklamos platformomis;
  • Skaitmeninės rinkos stebėjimas, galimybė pritaikyti naujoves ir įgytas žinias.

Reikalavimai

  • Patirtis su PPC reklamos platformomis;
  • Stiprus Google Analytics išmanymas. Google sertifikatai;
  • SEM/SEO žinios, gebėjimas valdyti plataus profilio klientų paskyras;
  • Komunikabilumas, atsakingumas ir kruopštumas;
  • Stipri motyvacija dirbti ir užsidirbti;
  • Patirtis dirbant reklamos agentūroje (privalumas);
  • Anglų k. geros žinios.

Įmonė siūlo

  • Įdomius projektus ir stambius verslo klientus;
  • Mokymus, naujas žinias ir darbą „Google Premier Partner“ agentūroje;
  • Asmeninį augimą skaitmeninės rinkodaros rinkoje;
  • Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Jauną ir profesionalų kolektyvą;
  • Perspektyvią karjerą priklausomą .

CV su nuoroda "SEM/PPC SPECIALISTAS" siųskite el.paštu info(eta)expertus.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. spalio 10 d.
Įvestas:
2017 m. rugsėjo 26 d.

UAB Expertus Lt klientas - Skaitmeninės rinkodaros agentūra dirbanti su Google, Facebook, Twitter, Linkedin reklamos platformomis