Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #258415

Serviso direktorius

CVMarket.lt klientas
Šiauliai
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome įdomų darbą krautuvų serviso vadovui.
Vadovas bus atsakingas už viso serviso skyriaus darbo organizavimą, tiesioginio bendravimo su klientais palaikymą, įmonės atstovavimą serviso darbų klausimais, skyriaus plėtros planavimą, skyriaus pelningumo užtikrinimą.

Reikalavimai

- Organizuotumas, savarankiškumas, mokėjimas vadovauti kolektyvui;
- Panašaus vadovaujančio darbo patirtis;
- Aukštasis ar aukštesnysis techninis išsilavinimas;
- Mokėti dirbti kompiuteriu.

Įmonė siūlo

Atlyginimas aptariamas individualaus pokalbio metu.

Darbo skelbimo numeris
#258415
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!