Naujausi skelbimai

Siūlome darbą vištienos fabrike vokietijoje!

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 372301

Darbo skelbimo numeris

372301

Darbo aprašymas

• Paukštienos pakavimas ir pjaustymas;
• Rūšiavimas ir išpjaustymas;

Darbo grafikas
• 5 darbo dienos;
• galimas papildomas darbas šeštadieniais;
• galimi papildomai apmokami viršvalandžiai.

Reikalavimai

• noras dirbti ir užsidirbti;
• galimybė išvykti į Vokietiją kaip galima greičiau;

Įmonė siūlo

• termo drabužius, skirtus dirbti vėsioje aplinkoje;
• nemokamą įdarbinimą tiesiogiai Vokietijos įmonėje;
• Vokiškas socialines garantijas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vokietija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. birželio 13 d.
Įvestas:
2019 m. gegužės 15 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 2100 EUR per mėn.

UAB „Hirexo“ yra dalis įmonių grupės, kurioje dirba daugiau kaip 1800 darbuotojų, teikiančių kasdienes paslaugas mūsų klientams. Profesionali kompetencija, sukaupta patirtis bei darbuotojų atrankos tinklas visoje Lietuvoje leidžia klientams pasiūlyti lanksčius bei efektyvius personalo planavimo sprendimus, užtikrinančius verslo konkurencingumą.