Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1221214

SKAITMENINĖS KOMUNIKACIJOS SPECIALISTO (-ĖS) (darbas su gerai žinomais prekiniais ženklais, įdomiais media projektais)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Skaitmeninės komunikacijos kampanijų planavimas, įgyvendinimas ir analizė;

  • Reklamos pirkimo platformų valdymas (Google Ads, Facebook, Adform ir kt.);

  • Tinklapių analizės įrankių naudojimas;

  • Bendravimas su media kanalais ir partneriais;

  • Ataskaitų ir įžvalgų ruošimas bei analitinis vertinimas;

  • Įgūdžių lavinimas skaitmeninės komunikacijos srityje, domėjimasis naujienomis.

Reikalavimai

  • Sėkminga darbo patirtis skaitmeninės komunikacijos srityje (Facebook, Google Ads);

  • Aukštasis išsilavinimas (tikslieji mokslai - matematika, statistika ar kt. - privalumas);

  • Domėjimasis skaitmeninės komunikacijos rinkos naujovėmis;

  • Geros anglų kalbos žinios;

  • Noras tobulėti, atsakomybė, kruopštumas, organizuotumas;

  • Komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje.

  • Motyvuojantį, Jūsų darbo patirtį ir turimas kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį;

  • Motyvacinę sistemą, kuri leidžia uždirbti atsižvelgiant į veiklos rezultatus;

  • Galimybę įgyvendinti idėjas, prisidėti prie įdomių skaitmeninės media komunikacijos projektų;

  • Darbą tarptautinėje įmonėje, veržlioje savo srities profesionalų komandoje;

  • Darbo vietą naujai įrengtame ofise miesto centre, bei galimybę dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu.

Darbo skelbimo numeris
#1221214
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!