SKAITMENINĖS RINKODAROS PARDAVIMO VADYBININKAS (Google Analytics, GAdWords, Facebook reklamos platformos)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 311608

Darbo skelbimo numeris

311608

Darbo aprašymas

  • Naujų klientų paieška (B2B sektorius)
  • Glaudaus ryšio palaikymas su esamais klientais
  • Paslaugų pristatymas, derybos
  • Individualių pasiūlymų ruošimas, biudžetų planavimas, sutarčių sudarymas
  • Reklamos kanalų klientui strategavimas, kuravimas, optimizavimas
  • Darbas su Google Analytics, GAdWords, Facebook reklamos platformomis
  • Skaitmeninės rinkos stebėjimas, galimybė pritaikyti naujoves ir įgytas žinias

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas)
  • Būtina sėkminga patirtis B2B pardavimuose (ne mažiau nei 0,5 m.)
  • Geros anglų k. žinios (suprasti, skaityti)
  • Komunikabilumas, stipri motyvacija dirbti ir užsidirbti
  • Atsakingumas , kruopštumas ir savarankiškumas
  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas

Privalumai:
  • Skaitmeninės rinkodaros/SEM/SEO žinios
  • Patirtis dirbant reklamos agentūroje
  • Patirtis telepardavimuose

  • Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą bei priedus nuo pasiektų rezultatų
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą
  • Mokymus, naujas žinias ir darbą sėkmingai augančioje įmonėje
  • Patirtį skaitmeninės rinkodaros rinkoje
  • Perspektyvią karjerą

CV su nuoroda ,,Skaitmeninės rinkodaros pardavimo vadybininkas“ siųskite el.paštu: info(eta)expertus.lt

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik tinkamus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 20 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 9 d.

Expertus Lt klientas - skaitmeninės rinkodaros „Google Partner“ agentūra