Pirmasis puslapisPaslaugosExpress services

XML paslaugos

Norite sulaukti maksimalaus darbo ieškančiųjų dėmesio bei sulaukti geriausių kandidatų savo darbo skelbimams ir paiekti visą tai lengviausiu būdu? Sukūrėme Jums naujus sprendimus, padėsiančius taupyti Jūsų laiką ir pinigus.

Turime 3  pasiūlymus atsižvelgiant į įmonės dydį:.

Mažos firmos

Siūlome Jums galimybę publikuoti darbo skelbimus ne tik darbuotojų paieškos portale, tačiau ir savo kompanijos internetinėje svetainėje. Tai padaryti labai paprasta: turėdami porate www.cvmarket.lt savo darbo skelbimus, susisiekite su mumis el. paštu info@cvmarket.lt arba telefonu +370 5 2190032 ir mes sugeneruosime Jums kodą, kuri patalpinę į savo svetainę, turėsite joje savo darbo skelbimus.  Ši paslauga yra nemokama.

Vidutinio dydžio firmos

Jei turite savo elektroninę CV duomenų bazę, Jūsų patogumui sukūrėme automatinį kandidatų CV imporavimą iš CV Market į Jūsų sistemą. Dėl detalesnės informacijos susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime labiausiai Jums tinkantį sprendimą.

Didelės firmos

Your volume of recruiting is high and all solutions are welcome to save Your time and ease Your work on recruitment. So, for You we offer all possible information interchange options:
a) insert job ads into our job portal and then show out on Your website
b) insert job ads into Your website and then ask our system to publish these in job portal
c) transfer applicants CV’s or only data from CV’s to Your recruitment system After finding out Your needs and expectations, we can make You personal most suitable proposal.

Feel free to contact our friendly account managers Jaanika and Merje to ask for additional consultations. They are waiting for Your call +370 5 219 0032 or oyur e-mail: client@cvmarket.lt.

VIP darbo skelbimai