Naujausi skelbimai

Skirstytojas (-a) (Klaipėda, 0,5 et.)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 355488

Darbo skelbimo numeris

355488

Darbo aprašymas

Kokie iššūkiai Tavęs laukia?

  • pašto siuntų priėmimas, rūšiavimas ir paskirstymas pagal nustatytus reikalavimus;
  • duomenų suvedimas į informacinę sistemą.

  • Darbo vieta: Mainų g. 6, Klaipėda;
  • Darbo grafikas: nuo pirmadienio iki šeštadienio (nuo 04:00 iki 07:30 val.)

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • esi sąžiningas, pareigingas, atsakingai žiūri į pavestas užduotis;
  • puikiai supranti ir kalbi lietuviškai;
  • moki dirbti kompiuteriu;
  • turi noro gerai ir kokybiškai dirbti.

Įmonė siūlo

Ką mes siūlome?

  • draugišką kolektyvą;
  • pastovų ir laiku mokamą atlyginimą;
  • galimybę dirbti nepilnu etatu: Nuo 04:00 iki 07:30 val.;
  • neterminuotą darbo sutartį.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. gruodžio 7 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 8 d.

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!