https://www.cvmarket.lt/532334

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #532334

Smulkaus verslo klientų aptarnavimo ir pardavimų specialistas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  Kaip tik šiuo metu turime laisvą vietą Telia smulkaus verslo klientų aptarnavimo ir pardavimų komandoje. Ieškau žmogaus, kuris puikų būrį darbuotojų papildytų savo talentu atsakyti į klientui rūpimus klausimus čia ir dabar bei tuo pačiu parduotų poreikius atitinkančius produktus.

  Aš esu Miglė Rinkevičiūtė, vadovauju šauniai verslo klientų aptarnavimo ir pardavimų komandai. Sudominau ir nori sužinoti daugiau?

  Tavo naujas iššūkis?

  Tavo darbo diena - smagi ir dinamiška. Kasdien mes rūpinamės savo klientų poreikiais ir sprendžiame problemas. Ieškome jiems tinkamiausių sprendimų, padedame išsirinkti lūkesčius atitinkančius produktus bei paslaugas. Dirbant su klientais turime ne tik laikytis aukšto aptarnavimo standarto, bet ir nepamiršti vykdyti sau išsikeltus tikslus tiek komandos viduje, tiek asmeniškus. Darbas nenuobodus ir su daug atsakomybės. Nors bendraujant su klientais didžiąją laiko dalį teks dirbti savarankiškai, komanda, taip pat ir aš, esame pasiruošę tau padėti. Vadovai čia yra žinomi kaip puoselėjantys talentus ir padedantys žmonėms augti. Esi nusiteikęs kopti karjeros laiptais į viršų? Jeigu taip – tavo vieta kaip tik čia.

  Patirtis klientų aptarnavimo komandoje ir ten sukauptos žinios atveria plačias karjeros galimybės. Mes nuolat suteikiame erdvės žmonėms tobulėti, todėl tavo galimybės augti pardavimų bei aptarnavimo srityje priklauso tik nuo paties tavęs.

  Koks esi tu?

  Būsi mūsų atstovas, todėl svarbu, kad būtum pareigingas, atsakingas ir greitai reaguojantis į pokyčius. Žinoma, dirbsi 10 žmonių komandoje, tad čia yra labai vertinamas paslaugumas, nes kasdien vienas kitam padedame suteikti klientams geriausią patirtį.

  Labai svarbu sėkminga bent 1-erių metų pardavimų patirtis ir didelis noras tobulėti siekiant ne tik asmeninių, bet ir komandinių tikslų.

  Tavo asmenybė:

  Esi orientuotas į sprendimus

  Gebi valdyti stresines situacijas

  Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius

  Turi klientų aptarnavimo ar pardavimų patirties

  Lietuvių ir anglų kalbų įgūdžiai, rusų kalba - privalumas

  Dirbdamas šioje pozicijoje gausi bazinį atlygį, kuris prasideda nuo 900 Eur (neatskaičius mokesčių). Taip pat šioje pozicijoje dirbantys kolegos gauna mėnesinius priedus, kurių vidurkis 300 Eur (neatskaičius mokesčių). Svarbu, kad dydis - neribojamas, priklausantis nuo turimų kompetencijų ir pasiektų rezultatų.

  Taip pat kiekvienam darbuotojui "Telia" turi parengusi papildomų naudų krepšelį į kurį įeina:

 • Sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas;
 • Įvairios nuolaidos Telia paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai;
 • Papildomos atostogų dienos;
 • Lanksčios darbo sąlygos;
 • Asmeninis ir profesinis augimas, dalyvaujant vidinėse mokymų programose;
 • Kūrybiška ir jauki darbo aplinka;
 • 19000 nuostabių kolegų iš Skandinavų ir Baltijos šalių. Jei nori tapti mano komandos nariu, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą! Drąsiai kreipkis – mes vis dar ieškome kandidatų.
 • Prisijunk prie Telia!


Darbo skelbimo numeris
#532334
Jūs kandidatuojate į:
Smulkaus verslo klientų aptarnavimo ir pardavimų specialistas (-ė)
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!