Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1354167
Galimybė nuolatos dirbti iš namų

Software Developer (Junior)

CVMarket.lt klientas
Vilnius, darbas iš namų
Nuoroda nukopijuota

Darbo aprašymas

Ieškome (jaunesniojo) programinės įrangos kūrėjo dirbti edukacinių technologijų įmonėje prie žaidimifikuoto švietimo produktų ir internetinių aplikacijų.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas informacinių technologijų srityje (gali būtų paskutinių kursų studentas);
  • Bazinių programavimo ir modulinio dizaino koncepcijų supratimas;
  • Geri JS/TS, HTML, CSS technologijų įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir planuotis savo darbus;
  • Anglų kalbos pagrindai.

Privalumas, jei tu turi:

  • Patirties naudojant Angular, Bootstrap ir/ar Angular-Material;
  • Patirties naudojant C#;
  • Patirties naudojant AWS;
  • Patirties dirbant pagal Agile ar iteracinę programinės įrangos kūrimo metodologiją.
  • Žaidimo "Minecraft" žinių.

Pareigos:

  • Įgyvendinti programavimo/konfiguracijos darbus prie švietimo žaidimifikacijos ir/arba prie internetinių aplikacijų;
  • Dalyvauti komandiniame darbe - įsivertinant savo darbo laiką, pajėgumus;
  • Mokytis ir eksperimentuoti su naujų idėjų įgyvendinimu.

Darbo skelbimo numeris
#1354167
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!