Spec. valymo darbų operatorius (-ė)
Darbo skelbimo numeris #1584001

CORPUS A, UAB
Šiauliai

Darbo aprašymas

Darbas komandoje, skirtinguose objektuose pagal sudarytą darbo grafiką.

  • Langų, fasadų, pertvarų plovimas, kiliminių dangų valymas, generalinis valymas, postatybiniai valymo darbai ir t.t.

Darbo laikas: 8:00 - 17:00 val. Galimas darbas vakarais, savaitgaliais. Viršvalandžiai apmokami.

Valandinis darbo užmokestis. 5,1 eur/val.

Reikalavimai

  • atsakingas požiūris į darbą;

  • žalingų įpročių neturėjimas;

  • vairuotojo pažymėjimas;

  • noras dirbti;

  • panašaus darbo patirtis – privalumas.

Įmonė siūlo

  •  visas darbui reikalingas priemones;
  •  motyvuojančią atlygio sistemą;
  •  socialines garantijas;
  •  pinigines dovanas jubiliejų proga ir paramą, įvykus nelaimei šeimoje.

JEIGU TURITE KLAUSIMŲ, PASIKALBĖKIME: +37070033337.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1584001

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 3 d.
IEŠKAI DARBO VASARAI? NEPRALEISK PROGOS! >> SIŪLOME DARBĄ GAMYBOJE! UAB „Biuro“
627 - 738 €/mėn. Į rankas
prieš 3 d.
IEŠKAI DARBO VASARAI? NEPRALEISK PROGOS! >> SIŪLOME DARBĄ GAMYBOJE! UAB „Biuro“ • Šiauliai
627 - 738 €/mėn.Į rankas
Šiauliai
prieš 2 sav.
SANDĖLIO DARBUOTOJAS Lemora, UAB
800 - 1000 €/mėn. Į rankas
SANDĖLIO DARBUOTOJAS Lemora, UAB • Šiauliai
800 - 1000 €/mėn.Į rankas
Šiauliai
VIP 1
prieš 3 sav.
VAIRUOTOJAS - EKSPEDITORIUS UAB "VIDEIVA"
1000 - 1400 €/mėn. Į rankas
1
liko 5 d.
VAIRUOTOJAS - EKSPEDITORIUS UAB "VIDEIVA" • Šiauliai
1000 - 1400 €/mėn.Į rankas
Šiauliai
liko 5 d.
SAULĖS ELEKTRINIŲ STATYBOS DARBŲ BRIGADININKAS DARBUI OLANDIJOJE Vejusta, UAB
110 - 130 €/d. Į rankas
liko 3 d.
SAULĖS ELEKTRINIŲ STATYBOS DARBŲ BRIGADININKAS DARBUI OLANDIJOJE Vejusta, UAB • Šiauliai
110 - 130 €/d.Į rankas
Šiauliai
liko 3 d.
prieš 1 sav.
NESUDĖTINGAS DARBAS SANDĖLYJE >> I-V, 8:00-16:30 VAL. UAB „Biuro“
600 - 650 €/mėn. Į rankas
NESUDĖTINGAS DARBAS SANDĖLYJE >> I-V, 8:00-16:30 VAL. UAB „Biuro“ • Šiauliai
600 - 650 €/mėn.Į rankas
Šiauliai
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!