Naujausi skelbimai

Staklių operatorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 368040

Darbo skelbimo numeris

368040

Darbo aprašymas

- dirbti gamybiniais įrengimais;
- prižiūrėti ir reguliuoti įrangą;
- palaikyti tvarką darbo vietoje.

Reikalavimai

- gebėjimas dirbti su gamybiniais įrengimais;
- kruopštumas ir atidumas;
- noras dirbti ir tobulėti;
- gebėjimas laikytis procesų ir susitarimų;
- savarankiškumas ir patikimumas;
Privalumas
- gebėjimas skaityti ir suprasti brėžinius

„Saldoje“ mes vertiname savo gamybos komandos narius ir siūlome jiems šias vertes:
- Laiku mokamas kompetencijas atitinkantis atlyginimas
- Visos socialinės garantijos (mokami mokesčiai už darbuotoją jo būsimai pensijai, sveikatos draudimas, suteikiami tėvadieniai ir mamadieniai, priklausančios atostogos)
- Saugos reikalavimus atitinkančios darbo sąlygos ir priemonės
- Karjeros galimybės darbštiems, atsakingiems ir norintiems tobulėti
- Galimybė kurti žymiausiose pasaulio įmonėse naudojamus produktus
- Skanūs nebrangūs pietūs įmonės valgykloje
- Jaukios poilsio zonos
- Smagios tradicinės įmonės šventės
- Renginiai, stovyklos Jūsų vaikams
- Nemokami kineziterapijos užsiėmimai
- Turime netgi muzikos kambarį, mėgstantiems kurti ir atlikti muziką.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Šiauliai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. gegužės 7 d.
Įvestas:
2019 m. balandžio 8 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1000 iki 1400 EUR per mėn.

„Salda“ yra viena didžiausių pramonės įmonių Šiaulių regione. Mes gaminame vėdinimo įrangą, kurią naudoja tokios įmonės kaip Prancūzijos ir Čilės oro uostai, lėktuvų gamykla Didžiojoje Britanijoje, ekspozicijų centras Kazachstane, prekybos centras Airijoje, prabangus automobilių salonas Švedijoje, gausybė kitų verslo ir privačių objektų. Per 28 veiklos metus išaugome iki daugiau nei 400 darbuotojų komandos, už sėkmingą savo darbą esame įvertinti gausybe apdovanojimų.