Studijų koordinatorė (-ius) - administratorė (-ius)

VŠĮ SVEIKATOS IR GROŽIO AKADEMIJA

Darbo skelbimo numeris

385163

Darbo aprašymas

  • Duomenų bazės ir internetinio puslapio administravimas;
  • Elektroninių užklausų administravimas;
  • Susitikimų derinimas, bendros informacijos teikimas lektorių skrydžių derinimas bei užsakymas, viešbučių rezervavimas, vizų užsakymas;
  • Dalomosios medžiagos paruošimas ir jos padalinimas studentams, dalomosios literatūros kontrolė;
  • Naujų knygų, žurnalų įvedimas į bibliotekos sistemą bei internetą;
  • Pagalba tvarkant elektroninius dienynus.
  • Raštų rengimas, reikalingos paskaitoms įrangos paruošimas, patikrinimas;
  • Pagalba organizuojant užklasinę veiklą bei oficialius akademijos renginius studentams bei dėstytojams.

Reikalavimai

Esi puiki (-us) kandidatė (-as), jeigu:

  • Turi aukštąjį išsilavinimą;
  • Turi asistavimo/administravimo darbo patirties (bent 1 metai);
  • Puikiai moki anglų kalbą (privalumas filologijos studijų baigimas);
  • Nepriekaištingai dirbi kompiuteriu;
  • Pasižymi kruopštumu, iniciatyvumu, atidumu, paslaugumu;
  • Mėgsti organizuoti ir viską spėji laiku!

Įmonė siūlo

Mes tau siūlome

  • Galimybę bendrauti su užsienio lektoriais;
  • Darbą akademinėje aplinkoje;
  • Įdomų, intensyvų ir dinamišką darbą moteriškame kolektyve;
  • Geras darbo sąlygas, galimybę augti ir tobulėti.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. spalio 10 d.
Įvestas:
2019 m. rugsėjo 11 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Tai stipri, susitelkusi, geranoriška, kryptingai siekianti tų pačių tikslų, vienminčių komanda.
Mūsų profesinio rengimo mokyklos tikslas perduoti žinias, praktiką ir meilę savo darbui, kad grožio specialistai siektų pačių geriausių rezultatų ir galėtų lengvai pritaikyti gautas žinias savo kasdieniniame profesiniame darbe.

Žiūrėti profilį