https://www.cvmarket.lt/343642

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Sunkvežimių ir priekabų mechanikas Š.Airijoje!

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343642

Darbo skelbimo numeris

343642

Darbo aprašymas

Ieškome patirties turinčio sunkvežimių ir priekabų mechaniko darbui Newry mieste Šiaurės Airijoje!

Darbas seniai įsikūrusioje automobilių remonto įmonėje, kurioje dėl padidėjusio darbo krūvio ieškome papildomų darbuotojų, kurie galėtų prisijungti prie draugiškos komandos. Įmonė dirba su visais sunkvežimių ir priekabų modeliais.

Taip pat ieškome pagalbinio darbuotojo (gali turėti mažiau patirties), kuris pagelbėtų mechanikams prie sunkvežimių ir priekabų remonto, atliktų pavestas užduotis servise, taip pat priklausytų pagalbiniai darbai kieme.

Atlyginimas: £9.00/val. mechanikams ir £8.00/val. pagalbiniams darbuotojams (po 2 mėnesių yra galimybė atlyginimą pasikelti). Atlyginimas mokamas kartą per savaitę į banko sąskaitą.

Darbo laikas:

*nuo pirmadienio iki penktadienio 8:30 - 18:00val;
*šeštadieniais 8:30 - 13:00val.

Būstas suteikiamas kiek toliau nuo darbo vietos, į/iš darbo darbuotojai vežiojami 1-2 mėnėsius, vėliau darbuotojai transportu pasirūpina patys.


Reikalavimai

-Anglų kalba;
-Patirtis mechanikos srityje;
-Savi įrankiai būtų privalumas.


Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.ltInformacija apie darbą:

Darbo vieta:
Airija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 10 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 12 d.
Atlyginimas:
Nuo 10 €/val. Neatskaičius mokesčių

CVMARKET.LT KLIENTAS

„Darbai svetur“ jau 9 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur