Darbo aprašymas

Ieškome šviesolaidžio kabelio klojėjų darbui Europoje!
Darbų pobūdis:

  • šviesolaidinio interneto tinklo plėtra;
  • tranšėjų kasimas;
  • optinių kabelių klojimas;
  • komunikacinių spintų statymas.

Reikalavimai

  • darbo patirtis;
  • elektros/šviesolaidžio instaliacijos brėžinių skaitymas;
  • ekskavatoriaus vairuotojo pažymėjimas;
  • pareigingumas, atsakingumas.

Privalumas:

  • anglų kalba;
  • VCA sertifikatas;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • neterminuotą darbo sutartį;

  • laiku mokamą sutartą atlyginimą;

  • nemokamą kelionę bei apgyvendinimą komandiruočių metu;

  • visas darbui reikalingas priemones, socialines garantijas, draudimą komandiruočių metu;

  • galimybę tobulėti ir kelti savo kvalifikaciją.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#422189

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Olandija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1500 - 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. lapkričio 13 d.
Įvestas:
2020 m. spalio 15 d.

ŠVIESOLAIDŽIO KABELIO KLOJĖJAS ŠVIESOLAIDŽIO KABELIO KLOJĖJAS

Gridinta, UAB

„Gridinta“ – įvairias pramoninio alpinizmo paslaugas teikianti kompanija, turinti ilgametę patirtį techniniame naftos ir dujų platformų bei vėjo jėgainių parkų aptarnavime.

Daugiau

ŠVIESOLAIDŽIO KABELIO KLOJĖJAS
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!