Naujausi skelbimai

Technikas - mechanikas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 367368

Darbo skelbimo numeris

367368

Darbo aprašymas

Esame sparčiai besiplečianti gamybinė įmonė, turinti plataus spektro įrengimus, kviečiame prie savo komandos prisijungti naują narį.
Dirbant pas mus į Jūsų pareigas įeitų gamybinio cecho įrengimų priežiūra, aptarnavimas, remontas (mechanika, elektra, silpnosios srovės).

Reikalavimai

 Aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas (inžinierius elektrikas, inžinierius automatikas, mechanikos inžinierius),
 Panašaus darbo patirtis, noras mokytis, tobulinti įgūdžius,
 Pakankamos rusų, anglų k. žinios (žodžiu ir raštu),
 Gebėjimas skaityti techninę literatūrą užsienio kalba,
 Gebėjimas skaityti brėžinius,
 Geri darbo su MS Office (Word, Excel) įgūdžiai,
 VK atestatas,
 B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

o Kvalifikacijos kėlimo galimybes, mokymus,
o Papildomas naudas darbuotojams pagal papildomų naudų tvarką,
o Papildomą darbuotojų sveikatos draudimą, kelionių draudimą bei draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. gegužės 1 d.
Įvestas:
2019 m. balandžio 2 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1350 iki 1430 EUR per mėn.