Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #419795

Techninio aptarnavimo vadybininkas-meistras

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Kompiuterių ir mobiliųjų prietaisų garantinių ir pogarantinių  gedimų nustatymas, taisymas. Gebėjimas šalinti gedimus tiek darbo vietoje, tiek nuotoliniu būdu.Detalių keitimas. IT programų diegimas, perrašymas.
Bendradarbiavimas su serviso įmonėmis;

Reikalavimai

Komunikabilumas, atsakingumas;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Vidurinis, aukštesnysis išsilavinimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Darbo patirtis su kompiuterių , mobiliųjų  ir elektronikos prietaisų remonto darbais .

Naujai atidaroma buitinės technikos ir elektronikos parduotuvė kuria naują kolektyvą.Jei tau patinka iššūkiai, nori nuolat tobulėti, vertini draugišką kolektyvą, kviečiame prisijungti!
Mes garantuojame:
Gerus mokymus, lankstų darbo grafiką, linksmą komandą ir daug darbo!
Kylantis darbo užmokestis lieka tavo rankose!

Darbo skelbimo numeris
#419795

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1200 - 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. spalio 25 d.
Įvestas:
2020 m. rugsėjo 25 d.

Ar norėtum dirbti didžiausiame prekybos centre Baltijos šalyse ? Vilniaus Akropolyje , jau rugpjūčio mėnesio pabaigoje , atidarome naują buitinės technikos ir elektronikos parduotuvę . Jei domiesi naujausiomis technologijomis , turi noro jas išbandyti , bendravimas su žmonėmis tave "pakrauna" dienai į priekį ir negali nustygti vietoje - siūlome prisijungti !
Kuriame naują didelę komandą ir kviečiame prisijungti inovacijų žinovus , šarmingus ilgaliežuvius !

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!