2022-07-29 11:26:48

Techninio palaikymo inžinierius (junior/mid)

CVMarket.lt klientas
1200 - 1800 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Ieškome techninio palaikymo inžinieriaus (Technical support engineer), galinčio ne tik kurti atgalinį ryšį su klientais, bet ir prisidėti prie bevielio ryšio įrenginių tobulinimo. Tavo atsakomybės apimtų:

  • Klientų konsultavimą nuotoline platforma bei telefonu;
  • Iškylančių techninių problemų sprendimą, Wi-Fi įrangos konfigūravimą;
  • Problemų atkartojimą bei užduočių rengimą kitiems komandos nariams;
  • Gaminių testavimą ir programinės įrangos atnaujinimus.

Reikalavimai

  • Pagrindai kompiuterinių tinklų konfigūravime (IP, VLAN);
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir bendradarbiauti su kitais komandos nariais;
  • Gebėjimas savarankiškai analizuoti ir spręsti techninius iššūkius;
  • Gebėjimas kantriai ir paprastai paaiškinti sudėtingus procesus.

 Privalumai:

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas/ė);
  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • Patirtis su Linux OS bei Bash programavimu;
  • Žinios apie Wi-Fi technologijas.

  • Motyvuojantį atlyginimą, atitinkantį kompetencijas ir darbo rezultatus;
  • Galimybę dirbti ir su kitais įmonės projektais;
  • Visas galimybes tobulėjimui;
  • Draugišką ir motyvuotą kolektyvą;
  • 5 papildomas poilsio dienas per metus.