Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #217325

Telemarketingo vadybininko (-ės) (pilnam arba 0,5 etato)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Nuolatinis bendravimas su klientais.
Naudojantis duomenų bazėmis ieškoti Europos aukcionų, lizingo bendrovių, pardavimo aikštelių, autosalonų, kuriems reikia pervežti automobilius.

Reikalavimai

Atkaklumas;
Gebėjimas siekti užsibrėžto tikslo siekimas;
Kompiuterinis raštingumas;
Vienos iš užsienio kalbų mokėjimas: vokiečių arba anglų;
Pardavimo telefonu darbo patirtis (būtų privalumas).

Patrauklų atlyginimą ir galimybę užsidirbti neribotus priedus už rezultatus;
Visas darbui reikalingas priemones.

Papildoma informacija
Darbo vieta - Vilniuje.
Darbo laikas - 9.00-18.00
Pusei etatato siūlome darbą pamainomis (rytinė /popietinė pamaina). Galimybės darbą derinti su studijomis.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#217325

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas (darbas pamainomis), gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2015 m. vasario 8 d.
Įvestas:
2015 m. sausio 9 d.

AUTOTAU, MB – bendrovė, vykdanti veiklą visoje Europje. Siūlome visumą paslaugų klientui, norinčiam įsigyti automobilį: konsultuojame internetinių autoaukcionų pirkėjus, parvežame automobilį, padedame įsigyti automobilį išsimokėtinai. Esame jauni, novatoriški, siekiame kurti pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių.

Šiuo metu ieškome:

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!