2022-07-29 11:26:48

TESTUOTOJAS

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

•    Užtikrinsite LD sistemų pakeitimų kokybę - dirbsite su JIRA, SVN, PL/SQL ir LD aplikacijomis;
•    Kursite ir tobulinsite sukurtus automatinio testavimo modulius LD aplikacijoms – darbas su HP QTP, Selenium, Jmeter, SoapUI;
•    Analizuosite vartotojų poreikius, rinksite ir derinsite vartotojų reikalavimus naujoms aplikacijoms ar jų pakeitimams;
•    Dalyvausite verslo sistemų kūrimo bei vystymo projektuose ir aplikacijų incidentų sprendime;
•    Tobulinsite įgūdžius apie testavimo inovacijas, naujus įrankius ir technologijas.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs:

•    Turite aukštąjį išsilavinimą IT srityje;
•    1+ metų patirtį taikomųjų aplikacijų ir duomenų bazių kūrimo ar testavimo srityje;
•    Turite geras SQL ir PL/SQL žinias;
•    Puikiai analizuojate;
•    Esate savarankiškas, orientuotas į rezultatą;
•    Esate kruopštus ir smulkmeniškas, gebate tvarkingai dokumentuoti;
•    Puikiai mokate anglų bei lietuvių kalbas (žodžiu ir raštu);
•    IT sistemų projektavimo patirtis, finansų srities žinios – būtų privalumas;
•    Patirtis dirbant su testavimo automatizavimo įrankiais (HP QTP, Jmeter, Selenium, SoapUI) – būtų privalumas.

•    Mūsų IT komandos išskirtinumas – plačios atsakomybių ribos – būsite arti verslo, matysite aiškią savo sprendimų ir darbo rezultatų naudą bei prasmę;
•    Savarankiškai priiminėsite sprendimus;
•    Dirbsite AGILE principais paremtoje darbo aplinkoje, SCRUM komandose;
•    Galėsite plačiai panaudoti turimas technines kompetencijas, dalyvaujant skirtinguose plataus profilio projektuose Baltijos šalių mastu;
•    Vidinės karjeros galimybės (2016 m. 30 proc. Talentų programos dalyvių buvo IT žmonės);
•    Mokymai, sertifikatai – visos galimybės formuoti savo tobulėjimo planą;
•    Motyvaciniai renginiai;
•    Sporto užsiėmimai (tinklinis, dviračiai, „ŽingsniuOK“, stalo ir ne tik futbolas, kt.);
•    Įvertinimas už jūsų iniciatyvumą.

Taip pat:

•    Įvedimo programa naujam darbuotojui;
•    Profesionalų komanda;
•    Rinkos tyrimais pagrįstas konkurencingas atlygio paketas.