Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #310060

Testuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  •     Užtikrinsite LD sistemų pakeitimų kokybę - dirbsite su JIRA, SVN, PL/SQL ir LD aplikacijomis;
  •     Kursite ir tobulinsite sukurtus automatinio testavimo modulius LD aplikacijoms – darbas su HP QTP, Selenium, Jmeter, SoapUI;
  •     Analizuosite vartotojų poreikius, rinksite ir derinsite vartotojų reikalavimus naujoms aplikacijoms ar jų pakeitimams;
  •     Dalyvausite verslo sistemų kūrimo bei vystymo projektuose ir aplikacijų incidentų sprendime;
  •     Tobulinsite įgūdžius apie testavimo inovacijas, naujus įrankius ir technologijas.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs:

  •     Turite aukštąjį išsilavinimą IT srityje;
  •     1+ metų patirtį taikomųjų aplikacijų ir duomenų bazių kūrimo ar testavimo srityje;
  •     Turite geras SQL ir PL/SQL žinias;
  •     Puikiai analizuojate;
  •     Esate savarankiškas, orientuotas į rezultatą;
  •     Esate kruopštus ir smulkmeniškas, gebate tvarkingai dokumentuoti;
  •     Puikiai mokate anglų bei lietuvių kalbas (žodžiu ir raštu);
  •     IT sistemų projektavimo patirtis, finansų srities žinios – būtų privalumas;
  •     Patirtis dirbant su testavimo automatizavimo įrankiais (HP QTP, Jmeter, Selenium, SoapUI) – būtų privalumas.

  •     Mūsų IT komandos išskirtinumas – plačios atsakomybių ribos – būsite arti verslo, matysite aiškią savo sprendimų ir darbo rezultatų naudą bei prasmę;
  •     Savarankiškai priiminėsite sprendimus;
  •     Dirbsite AGILE principais paremtoje darbo aplinkoje, SCRUM komandose;
  •     Galėsite plačiai panaudoti turimas technines kompetencijas, dalyvaujant skirtinguose plataus profilio projektuose Baltijos šalių mastu;
  •     Vidinės karjeros galimybės (2016 m. 30 proc. Talentų programos dalyvių buvo IT žmonės);
  •     Mokymai, sertifikatai – visos galimybės formuoti savo tobulėjimo planą;
  •     Motyvaciniai renginiai;
  •     Sporto užsiėmimai (tinklinis, dviračiai, „ŽingsniuOK“, stalo ir ne tik futbolas, kt.);
  •     Įvertinimas už jūsų iniciatyvumą.

Taip pat:

  •     Įvedimo programa naujam darbuotojui;
  •     Profesionalų komanda;
  •     Rinkos tyrimais pagrįstas konkurencingas atlygio paketas.

Darbo skelbimo numeris
#310060

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 17 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 25 d.

Alliance for Recruitment is the largest recruitment consultancy in Lithuania measured by capacity, number of successful placements and annual growth. We are a high performing team of recruitment experts from various different industries.

„Lietuvos draudimas“ – didžiausia ir ilgiausią patirtį sukaupusi draudikė, draudimo rinkos lyderė Lietuvoje ir didžiausia draudimo bendrovė Baltijos šalyse. Kas trečias besidraudžiantis Lietuvos gyventojas renkasi patikimą ir modernų „Lietuvos draudimą“. Mūsų ambicija – būti geriausia draudimo bendrove Lietuvoje, esančia arčiau klientų, pirmiesiems išgirsti ir išpildyti jų lūkesčius, sparčiausiai atlyginti patiriamus nuostolius įvykus nelaimei.

Daugiau