2022-07-29 11:26:48

TIKRINTOJAS LAISVI SAVAITGALIAI

CVMarket.lt klientas
900 - 1100 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Kviečiame prisijungti prie mūsų veržlios prekių surinkėjų komandos dirbti Garliavos sandėlyje ir prisidėti prie to, kad visame pasaulyje labiausiai pamėgtas gėrimas laiku pasiektų pirkėjus Baltijos šalyse. Nori prisijungti? Šiuo metu ieškome UŽSAKYMŲ TIKRINTOJO!

Darbo pobūdis:

Darbas su kompiuteriu;

Surinktų užsakymų tikrinimas;

Darbo grafikas pamaininis NUO PIRMADIENIO IKI PENKTADIENIO.

  • Nuo 6:00 iki 14:30;
  • Nuo 14:30 iki 23:00;
  • Nuo 22:00 iki 6:00.

Reikalavimai

Iš kandidato tikimės:

  • Patirties logistikoje sandėlyje;
  • Fizinio pasirengimo;
  • Gebėjimo naudotis išmaniosiomis technologijomis;
  • Sandėlio veiklos principo išmanymo.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:

  • Kas mėnesį vaišinsiesi pasirinkto gėrimo pakuote;
  • Laisvus savaitgalius ir šventes su šeima;
  • Prisijungsi prie tikrai smagaus, susidraugavusio kolektyvo;
  • Gausi visus reikalingus mokymus bei kokybiškas darbo priemones.