https://www.cvmarket.lt/571553

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #571553

Tiksliųjų Mokslų Specialistė (-as)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Gerai išmanai matematiką, chemiją ar fiziką ir nori gauti atlygį už savo žinias, tačiau atsibodo kitų įmonių pasiūlymai vergauti už skatikus? Ateik pas mus! Matematikos Mokyklos įmonių grupė siūlo gerai apmokamą darbą tiksliųjų mokslų specialistams.

 

P.S. Jei nepasisekė anksčiau, bandyk dar kartą. Gauname daugybę puikių CV, tačiau ne visada galime pakviesti visus norinčius. Paskubėk ir galbūt pasiseks dabar!


Reikalavimai

Puikios matematikos, chemijos ar fizikos žinios.

Išspręsti 23 Hilberto problemų neprašysime, tačiau jei Tavo kompetencija baigiasi ties 8 klasės kursu, pamiršk šį pasiūlymą ir skubiai registruokis į mūsų pamokas. Neprašysime parodyti diplomo ar pasigirti darbo patirtimi, tačiau Tavo žinias patikrinsime pirmo pokalbio metu.

 

Geros lietuvių kalbos žinios.

Neprivalai būti nacionalinio diktanto laureatė(-as), tačeu rašiba irskiriba be klajdų Tau turėtų būti paprasta kaip du kart du.

 

Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai.

Serverių priežiūros specialistą turime, tačiau turi suprasti daugiau nei tai, kad "kompiuterinis raštingumas" nėra procesas, kurio metu turėsi paimti rašiklį ir juo ką nors užrašyti ant kompiuterio.

 

Kruopštumas ir atsakingumas.

Esame kantrūs ir visuomet atsakome į kiekvieną iškilusį klausimą. Kartais net atleidžiame klaidas. Fizinių bausmių netaikome, tačiau Tau turėtų būti savaime suprantama, jog aplaidžiai atlikusi(-ęs) paskirtas užduotis, mėnesio pabaigoje apgausi ne vargšą moksleivį, ne kvailą darbdavį, ir netgi ne vagis ar banditus valdžioje, o tik pati(-s) save.

 

Pastovumas.

Neieškome draugystės iki grabo lentos, tačiau pusmečio trukmės neįpareigojantys santykiai mūsų nedomina. Tau suteiksime daugybę privalumų bei garantijų, todėl abipusius įsipareigojimus ir atsakomybę dėl darbo santykių trukmės įtvirtinsime sutartimis.

 

Nepriekaištinga išvaizda.

Padarysime viską, jog į darbą eitum lyg į šventę, todėl prašysime atrodyti atitinkamai. Ant svarstyklių nekelsime ir žingsniuoti podiumu neliepsime, tačiau nepamiršk, jog būsi atsakinga(-s) už moksleivių mokymą, o ne jų gąsdinimą.

 

Vairuotojo pažymėjimas (neprivaloma).

Į lenktynių trasą įrodyti savo sugebėjimų nesiųsime ir patikėsime Tavo žodžiu, jog įgijai teisę vairuoti motorinę transporto priemonę.

 

O visų svarbiausia - pagarba moksleiviui.

Nedelsiant atsisveikinsime net ir su geriausiu specialistu, jei jo mokymų strategijoje yra vietos nepagarbiam bendravimui ar asmeniniams nusistatymams net ir negabiausio moksleivio atžvilgiu.


Įmonė siūlo

Patogų darbo laiką.

Žadintuvą mesk į šiukšlių dėžę, nes 8 val. ryto galėsi būti ne darbe, o savo lovoje.

 

Ypač lankstų darbo grafiką.

Jei rytais esi užimta(-s) studijomis, darbą galėsi pradėti joms pasibaigus. O galbūt jau turi darbo vietą, tačiau nori papildomai dirbti vakarais ir/ar savaitgaliais? Suteiksime šią galimybę. Mažiausias darbo krūvis – 0,5 etato (20 val. per savaitę).

 

Puikią darbo aplinką.

Modernūs, tvarkingi ir jaukūs biurai - tik vienas iš daugybės privalumų. Vadovė pakankamai adekvati, o kartais net šiek tiek sukalbama. Už nugaros tikrai nestovės ir rimbu neplaks.

 

Galimybę dirbti arčiau namų.

Esame įsikūrę KTU studentų miestelyje, Centre, Šilainiuose bei Senamiestyje, todėl visuomet turėsi galimybę pabėgti iš vadovės matymo lauko ir dirbti atskirai.

 

Išsamius apmokymus.

Mokytis iš savo klaidų nereikės – pilnai apmokysime ir paruošime Tave nuo bendravimo su moksleiviais iki sudėtingų uždavinių sprendimo. Dar geriau – sumokėsime Tau už mokymuose praleistą laiką! Tačiau nuvilsime fantazijų pasaulio gyventojus, manančius, jog gali kandidatuoti su minimaliomis žiniomis, o visas likusias žinias gaus už mūsų lėšas – iškrypusių fantazijų įgyvendinimui rinkis kitas vietas.

 

Oficialius darbo santykius.

Ypač rūpinamės darbuotojų gerove, todėl skirtingai nuo kitų mokymo paslaugų teikėjų, kurie darbuotojus „įdarbina“ pasiūlydami įsigyti verslo liudijimus, mes Tave įdarbinsime pagal oficialią darbo santykių sutartį. O visai tai - oficialus darbo stažas, apmokamos atostogos, galimybė gauti paskolą banke, ir kitos garantijos.

 

Garantuotą darbo vietą.

Gana klausytis pažadų apie šviesų rytojų 3 mėnesius iš eilės, po kurių eilinį kartą sužinai, jog bandomuoju laikotarpiu per mažai keliaklupsčiavai, todėl nuolatinės darbo vietos negausi. Jei atitiksi keliamus reikalavimus, Tave įdarbinsime be jokio bandomojo laikotarpio.

 

Gerą, nuolat kylantį atlyginimą.

Visiško kosmoso nemokėsime, tačiau kosmonautų ir neieškome. Gyventi „nuo algos iki algos“ tikrai neteks – jei nuspręsi dirbti pilnu etatu, jau pirmą mėnesį uždirbsi 960 EUR „į rankas“ (mokant 1-12 klasių moksleivius). O toliau – dar daugiau!


Darbo skelbimo numeris
#571553
Jūs kandidatuojate į:
Tiksliųjų Mokslų Specialistė (-as)
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!