Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

TIMOCOM GmbH

| |
TIMOCOM GmbH
Miestas: Pila
Adresas: ul. Motylewska 24
Telefonas: +48 67 352 14 85
Įmonės svetainė: http://www.timocom.lt
812
TIMOCOM GmbH
Miestas: Pila
Adresas: ul. Motylewska 24
Telefonas: +48 67 352 14 85
Įmonės svetainė:  http://www.timocom.lt
Įjungti priminimą Funkcija išjungta Norėtumėte dirbti šioje įmonėje? Įjunkite funkciją ir kai tik įmonė paskelbs naujus skelbimus, Jūs apie tai gausite laišką.
Įjungti priminimą Funkcija išjungta Norėtumėte dirbti šioje įmonėje? Įjunkite funkciją ir kai tik įmonė paskelbs naujus skelbimus, Jūs apie tai gausite laišką.
Įmonės aprašymas:

TIMOCOM jungia bendra logistikos ateities vizija. Tikime pasauliu, kuriame nėra logistikos problemų. Todėl mūsų misija yra užtikrinti, kad logistika būtų išmani, saugi ir paprasta. Mūsų ateitis – Augmented Logistics. Augmented Logistics yra mūsų pažadas. Mes suprantame tai kaip logistikos išplėtimą, sustiprinimą, tobulinimą ir gerinimą. Mūsų klientams tai reiškia, kad jie gali išmaniai, saugiai ir paprastai įveikti savo logistikos iššūkius su TIMOCOM. Tai, kas mus skatina judėti pirmyn, yra novatoriškų sprendimų poreikis; tai visada mus skatino tobulėti. 1997 m. ekspeditorius Jensas Thiermanas ieškojo platformos, kurioje būtų pateikiami visos Europos krovinių ir transporto pasiūlymai. Tačiau jis nerado, ko ieškojo, todėl nusprendė tokią platformą sukurti pats! Sprendimas buvo sukurti TimoCom Soft- und Hardware GmbH. Po darbo ir savaitgaliais įmonė pradėjo kurti nuosavą krovinių ir transporto biržą. Tai, kas tuo metu prasidėjo kaip drąsi idėja, šiandien virto į vieną sėkmingiausių IT ir duomenų platformų Europos transporto ir logistikos pramonėje. 2018 m. TimoCom Soft- und Hardware GmbH pakeitė savo pavadinimą į TIMOCOM GmbH. Būdami Europos logistikos tinklo pradininkai ir vedliai, siūlome pirmąją išmaniosios logistikos sistemą (Smart Logistics System) Europoje, kur kiekvieną dieną pateikiama ir apdorojama iki 750 000 krovinių ir transporto pasiūlymų. Šios sistemos dalis yra mūsų neutralus tinklas, kurį sudaro daugiau kaip 40 000 patikrintų įmonių. Šis neutralumas yra svarbus pranašumas, nes sandorius galima sudaryti tiesiogiai tarp sutarties partnerių. Dėl mūsų specializacijos ir tarptautinio bendradarbiavimo įmonėje dirba daugiau kaip 490 darbuotojų iš 34 valstybių pagrindinėje būstinėje Erkrate, Vokietijoje, kuri yra įsikūrusi netoli Diuseldorfo bei atstovybių Lenkijoje, Čekijoje ir Vengrijoje. Įmonės įkūrėjas Jens Thiermann kartu su sūnumi Timu Thiermannu apjungia patirtį su naujomis perspektyvomis, nes šeimos valdomas verslas juda pirmyn.

Jei jums patinka ši įmonė, paspauskite "Patinka":Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė jų yra čia >>