2022-07-29 11:26:48

Transporto vadybininkas

AXIS TRANSPORT, UAB
3000 - 3500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome transporto vadybininko, kuris organizuotų darbą su kontraktiniais vežėjais.
Transporto vadybininko darbas:

✔️ Koordinuoti ir organizuoti krovinių pervežimus (LTL);
✔️ Nepertraukiamas darbas su vežėjais naudojant interaktyvias komunikacijos priemones;
✔️ Suplanuoti krovinių surinkimo ir pristatymo tvarkas, įvertinti galimus maršrutus;
✔️ Bendradarbiavimas su terminalais dėl krovinių surinkimo/pristatymo;
✔️ Atsakingas krovinių ir muitinės dokumentų koordinavimas ir savalaikis perdavimas;
✔️ Kainodaros nustatymas ir sudarymas;
✔️ Operatyviai bei informatyviai aptarnauti skyriaus klientus;
✔️ Atsakomybė, kad vidinių įmonės tvarkų yra laikomasi;

Reikalavimai

Svarbu, kad kandidatas būtų energingas, orientuotas į komercinius tikslus ir gebėtų operatyviai komunikuoti su skyriaus kolegomis ir klientais.

Taip pat, tikimės:
✔️ Ne mažesnės nei 2 metų patirties krovinių ekspedijavimo, transportavimo ar logistikos versle
✔️ Sugebėjimo dirbti komandoje, bet prisiimti atsakomybę už asmeninį indelį
✔️ Sklandi anglų ar rusų kalba (būtina)
✔️ Darbo visada sutelkus dėmesį į klientą.

Sėkmingas kandidatas yra komandos narys, kuris struktūrizuotai, teisingu vertinimu ir pozityviu požiūriu sugeba sukurti stiprius santykius ir pasiūlyti geriausius sprendimus tiek AXIS Transport klientams, tiek kolegoms aplink jį.

Įmonė siūlo

Siūlome:
✔️ Finansinę motyvavimo sistemą
✔️ Įmonės ir komandinius renginius
✔️ Galimybę mokytis ir augti įmonės viduje
✔️ Galimybę dirbti hibridiniu darbo modeliu

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo