Naujausi skelbimai

Transporto vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 160156

Darbo skelbimo numeris

160156

Darbo aprašymas

klientų, krovinių paieška ir sutarčių sudarymas;
transporto maršrutų planavimas;
transporto judėjimo kontrolė ir valdymas;
krovinių pervežimo dokumentų tvarkymas.

Reikalavimai

aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas(transportas, vadyba);
mokėti rusų, anglų kalbas;
kitų kalbų mokėjimas-privalumas;
savarankiškumas, atsakingumas, komunikabilumas, derybiniai sugebėjimai ir mokėjimas dirbti komandoje;
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
patirtis transporto, logistikos, krovinių ekspedijavimo srityse-privalumas.

Įmonė siūlo

geras darbo sąlygas;
galimybę tobulinti profesinius įgūdžius
įdomų ir perspektyvų darbą draugiškame kolektyve;
atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 21 d.
Įvestas:
2012 m. gegužės 10 d.

UAB „Delta transportas“ yra stabili transporto kompanija, kuri sėkmingai dirba tarptautinių gabenimų ir logistikos srityje. Nuo pat įkūrimo 1995 m. bendrovė yra Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „LINAVA” narė. UAB „Delta transportas“ kasmet nuosekliai stiprina savo pozicijas tarptautinių gabenimų versle, pastoviai atnaujindama ir didindama savo transporto parką, kurį sudaro „Mercedes Benz“ ir „Scania“ markių automobiliai, atitinkantys naujausius Europos Sąjungos saugumo ir ekologijos standartus. Transporto priemonių, o kartu ir Jūsų krovinio judėjimas, tiksliai koordinuojamas naudojant modernią GSM ir GPS ryšio technologiją, taigi bet kuriuo metu galėsite sužinoti užsakymo vykdymo eigą. Bendrovės transporto parkas, gabenami kroviniai ir logistikos veikla yra apdrausta patikimoje draudimo bendrovėje. Įmonė siūlo įvairiapuses krovinių gabenimo, muitines tarpininkavimo bei logistikos sandėlio paslaugas, apimančias visą įmanomą logistikos grandinę – nuo krovinių surinkimo, tarptautinio gabenimo, pakavimo, svėrimo baigiant įvairiomis sandėlio operacijomis ir pristatymu gavėjui. Platus paslaugų spektras, išvystyta struktūra Europoje bei NVS šalyse , aukštos kvalifikacijos darbuotojai bei atsakingas požiūris į klientą lemia pasitikėjimą mūsų įmonės darbu bei ilgalaikę partnerystę su užsakovais, kas leidžia įmonei stabiliai augti ir suteikti mūsų klientui aukščiausio lygio paslaugą.
Pagrindinė veikla:
· Krovinių gabenimas tarptautiniais ir vietos maršrutais.
· Muitinės tarpininko paslaugos.
· Sandėliavimas ir krovos darbai.