Trinkelių klojėjas Olandijoje
Darbo skelbimo numeris #1918197

Avitas, MB
Olandija

Darbo aprašymas

Siūlome darbą Olandijoje trinkelių klojėjui.

Darbas nuolatinis! Visos socialinės garantijos!

Reikalavimai

  • Anglų kalbos pagrindai;

  • Atsakingumas;

  • Noras mokytis ir tobulėti;

  • Noras dirbti ir užsidirbti.

Įmonė siūlo

  • Lietuvišką darbo sutartį;
  • Darbdavys aprūpina reikalingomis darbo priemonėmis, gyvenamuoju plotu bei transportu kelionėms į/iš darbą/o.

Atlyginimas nuo 13 €/val.

Dirbama 5 d. d. per savaitę po 8-10 val.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1918197

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 3 sav.
ILGALAIKIS DARBAS MECHANIKOS TECHNIKAMS >> TIESIOGINIS ĮDARBINIMAS TARPTAUTINĖJE ĮMONĖJE! UAB „Biuro“
1800 - 2200 €/mėn. Prieš mokesčius
ILGALAIKIS DARBAS MECHANIKOS TECHNIKAMS >> TIESIOGINIS ĮDARBINIMAS TARPTAUTINĖJE ĮMONĖJE! UAB „Biuro“ • Klaipėda
1800 - 2200 €/mėn.Prieš mokesčius
Klaipėda
prieš 2 sav.
PLIENO KONSTRUKCIJŲ SURINKĖJAS (MONTUOTOJAS) EOS Energy Outsourcing Services GmbH
1500 €/mėn. Į rankas
PLIENO KONSTRUKCIJŲ SURINKĖJAS (MONTUOTOJAS) EOS Energy Outsourcing Services GmbH • Akmenė
1500 €/mėn.Į rankas
Akmenė
prieš 4 sav.
Підходить і для українців
ŠALTKALVIS - SUVIRINTOJAS Tojos, UAB
3600 - 4600 €/mėn. Prieš mokesčius
liko 2 d.
ŠALTKALVIS - SUVIRINTOJAS Tojos, UAB • Norvegija
3600 - 4600 €/mėn.Prieš mokesčius
Norvegija
liko 2 d.
INŽINIERIUS - MONTUOTOJAS Enerlista, UAB
3000 - 5300 €/mėn. Prieš mokesčius
liko 3 d.
INŽINIERIUS - MONTUOTOJAS Enerlista, UAB • Vokietija
3000 - 5300 €/mėn.Prieš mokesčius
Vokietija
liko 3 d.
OPTINIŲ, ŠVIESOLAIDINIŲ KABELIŲ MONTUOTOJAS - INŽINIERIUS Bergert Hoch- & Tiefbau GmbH
2150 - 2550 €/mėn. Į rankas
OPTINIŲ, ŠVIESOLAIDINIŲ KABELIŲ MONTUOTOJAS - INŽINIERIUS Bergert Hoch- & Tiefbau GmbH • Vokietija
2150 - 2550 €/mėn.Į rankas
Vokietija
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!