Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #218334

Turinio redaktorius (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Straipsnių specifinėmis verslo, produktų, paslaugų temomis rašymas, vertimas iš užsienio kalbų, adaptavimas, kėlimas į internetinį portalą.

Reikalavimai

Nepriekaištingos lietuvių kalbos žinios;
Anglų, rusų ar kitų kalbų mokėjimas;
Straipsnių rašymo bei redagavimo patirtis;
Greita reakcija, gebėjimas rašyti po keletą straipsnių per dieną;

Privalumai:
Darbo patirtis socialiniuose tinkluose;
Interneto rinkos bei socialinių tinklų darbo principų suvokimas;

Darbo galimybes tarptautinėje bendrovėje, kuri veiklą vykdo 8 Europos šalyse;
Stabilų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo pasiektų rezultatų;
Karjeros galimybes;
Visas darbui reikalingas priemones.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#218334

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. vasario 1 d.
Įvestas:
2015 m. sausio 26 d.

„FCR MEDIA“ – tarptautinė įmonių grupė, kuri vienija 12 Europos šalių. Lietuvoje jau 21-erius metus turime patirtį informacijos skaidos rinkoje: reklamos paslaugų bei verslo informacijos srityje. Mūsų svetainės: www.visalietuva.lt, www.imones.lt, www.business-baltics.com, www.1588.lt, www.statybaplius.lt, www.medguru.lt ir mobilios svetainės m.imones.lt, m.visalietuva.lt bei m.1588.lt – puikiai žinomos Lietuvos ir užsienio vartotojams, ieškantiems įmonių, prekių, paslaugų, kontaktų ar patikimų partnerių. Esame „Google AdWords“ ir „Europages“ įgalioti platintojai Lietuvoje. Ketvirtus metus iš eilės laimime „Geriausios kokybės paskyrų klientams kūrimo ir administravimo“ apdovanojimą tarp visų SMB Premier Google AdWords partnerių Europoje, Vidurio Rytuose bei Afrikoje.
Daugiau informacijos apie įmonę galite rasti tinklalapyje www.fcrmedia.lt.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!