2022-07-29 11:26:48

Ūkinių reikalų specialistas

CVMarket.lt klientas
1100 - 1600 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome plataus profilio techniko - ūkvedžio darbui smulkiems vidaus ir lauko darbams atlikti modernioje gamykloje Vilniuje.

Pastato inžinerinių sistemų priežiūros/remonto darbai;
santechnikos ir šilumos ūkio priežiūra, smulkus remontas;
elektros sistemų priežiūros ir smulkūs remonto darbai;
pagal poreikį atlikti patalpų einamojo remonto darbus;
smulkūs mechanikos darbai;
aplinkos tvarkymo darbai (žolės pjovimas, sniego valymas).

Reikalavimai

Vidaus inžinerinių tinklų (šilumos ir elektros ūkis bei santechnika) suvokimas ir gebėjimas atlikti smulkius einamuosius darbus;
turėti bent minimalius darbo su vidaus apdaila įgūdžius, panašaus darbo patirtis-pageidautina;
kruopštumas, tvarkingumas;
bazinis kompiuterinis raštingumas.

Įmonė siūlo

Darbą modernioje, šiuolaikiškoje įmonėje;
draugišką ir jaunatvišką darbo aplinką;
nemokamą kavą, vaisius;
įmonės organizuojamus renginius;
Darbas viena pamaina darbo dienomis.