Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #348398

Vadybininkas / interneto svetainės administratorius (gali būti studentas)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

UAB "Ankoras”, užsiimanti prekyba juvelyrikos gaminiais ir paslaugų teikimu, ieško vadybininko / interneto svetainės administratoriaus / inžinieriaus (-ės) darbui 0.5 etato. Įmonė yra savo produkcijos gamintojas ir platintojas.

Kaip mūsų komandos dalis Jūs būsite atsakingi už:

  • Bendravimą su klientais, atsakymų į užklausimus pateikimą, ryšių su klientais palaikymą;
  • Sklandaus ir savalaikio užsakymų įvykdymo proceso užtikrinimą;
  • Prekių fotografavimą ir nuotraukų retušavimą;
  • 3D spausdintuvo aptarnavimą ir priežiūrą;
  • Darbą su įmonės interneto svetaine: aprašymų ir tekstų kūrimą, naujienlaiškių siuntimą, kt.;
  • Darbą su socialiniais tinklais, SEO ir AdWords.

Reikalavimai

  • Informacinių technologijų ir / ar inžinerijos žinių pagrindai;
  • Geros lietuvių raštvedybos žinios;
  • Komunikabilumas ir reprezentatyvi išvaizda;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, sugebėjimas greitai mokytis;
  • Progresyvus mąstymas, sugebėjimas spręsti problemas, priimti sprendimus;
  • Noras mokytis ir susipažinti su įmonės paslaugų savybėmis bei specifika.

Privalumai:
  • Patirtis vadybininko darbo, prekybos srityje ar administruojant interneto svetainę;
  • Darbo su Adobe Photoshop, CorelDRAW ar kita maketavimo programa žinios;
  • Rusų ar anglų kalbų žinios;
  • Patirtis viešųjų ryšių ar marketingo srityje;
  • SEO išmanymas;
  • Vairuotojo pažymėjimas ir nuosava transporto priemonė.

  • Darbą 0.5 etato (darbo laikas gali būti derinamas su studijomis);
  • Geras darbo sąlygas, socialines garantijas;
  • Galimybę pradėti savo karjeros kelią kartu su mumis ir tobulėti.

Darbo skelbimo numeris
#348398
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!