Vairuotojas - ekspeditorius B ir/ arba C kat. (Vilnius - Kaunas - Klaipėda)
Darbo skelbimo numeris #1580534

Nukas, UAB
Vilnius

Distribucija - Sandėliavimas - Logistika
Patirtis nuo 1992 metų
www.nukascargo.lt www.nukas.lt

Darbo aprašymas

Vairuotojo darbas pagrindiniuose Lietuvos miestuose.

  • Išvykimas iš sandėlio adresu Ugnegesnių g. 14, Vilnius į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos apskritis.
  • Prekės iš vakaro yra sukrautos ir paruoštos pristatymui. Reikia pačiam susikrauti į automobilį (per rampą);
  • Pagal maršrutą pristatyti kitą dieną.

Prekes pristatome pagrinde prekybos tinklams ir kavinėms.

Dirbame su automobliais:

- Peugoeot Boxer (su būda/rampinis) - B kategorija

- Mercedes Atego / Volvo FM - C kategorija

Neturint C kategorijos suteikiame sąlygas greitai pasikelti kategoriją.

Reikalavimai

  • gera sveikatos būklė;

  • tvirta fizinė forma (dabas reikalaujantis fizinių jėgų ir ištvermės);

  • atsakingumas ir punktualumas.

Įmonė siūlo

  • Iki trijų savaičių individualų apmokymą su kolega.
  • Pradėti darbą siūlome iš karto, tik galint.
  • Suteikiame visas darbui reikalingas priemones.
  • Visada laiku ir pilną (oficialiai) mokamą atlyginimą pavedimu.
  • Motyvacinę sistemą, kad užmokestis proporcingai auga nuo išvežto kiekio.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1580534

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 2 sav.
Підходить і для українців
AUTOMOBILIŲ PRIŽIŪRĖTOJAS (-A) - VAIRUOTOJAS (-A) AUTOCOM LT, UAB
6 - 7.5 €/val. Neatskaičius mokesčių
AUTOMOBILIŲ PRIŽIŪRĖTOJAS (-A) - VAIRUOTOJAS (-A) AUTOCOM LT, UAB • Vilnius
6 - 7.5 €/val.Neatskaičius mokesčių
VAIRUOTOJAS B KATEGORIJA A2 Cargo, UAB
1000 - 1300 €/mėn. Į rankas
VAIRUOTOJAS B KATEGORIJA A2 Cargo, UAB • Vilnius
1000 - 1300 €/mėn.Į rankas
Vilnius
VIP 1
prieš 5 d.
VAIRUOTOJAS - EKSPEDITORIUS Gelsva, UAB
1750 - 2450 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
1
prieš 5 d.
VAIRUOTOJAS - EKSPEDITORIUS Gelsva, UAB • Vilnius
1750 - 2450 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 1 sav.
VAIRUOTOJAS Medeinės parkai, UAB
1000 - 1500 €/mėn. Į rankas
VAIRUOTOJAS Medeinės parkai, UAB • Vilnius
1000 - 1500 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 3 sav.
VAIRUOTOJAS (-A) (DARBAS SU ŠIUKŠLIAVEŽE) Ekonovus, UAB
1400 - 1500 €/mėn. Į rankas
liko 4 d.
VAIRUOTOJAS (-A) (DARBAS SU ŠIUKŠLIAVEŽE) Ekonovus, UAB • Vilnius
1400 - 1500 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 4 d.
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!