Naujausi skelbimai

VAIRUOTOJAS-EKSPEDITORIUS, C kategorija, Vilnius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308885

Darbo skelbimo numeris

308885

Darbo aprašymas

Pagal paskirtą maršrutą pasikrauti prekes į krovininį automobilį;
Laiku pristatyti bei pagal dokumentus priduoti prekes klientams;operatyviai spręsti iškilusias problemas;
Grįžus iš maršruto, priduoti tvarkingus dokumentus;
Rūpintis ir prižiūrėti transporto priemonę, laiku pranešti apie gedimus.

Reikalavimai

Vairuotojo teisės C kategorija;
Būtina panašaus darbo patirtis;
Noras dirbti ir geri bendravimo įgūdžiai;
Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Orientacija į rezultatą; iniciatyvumas, pareigingumas;
Skaitmeninė vairuotojo kortelė;
E95 kodas.

Įmonė siūlo

Darbo užmokestį, pagal pristatytų prekių kiekį;
Visas socialines garantijas;
Papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Penkių darbo dienų darbo savaitė.

Kontaktinis tel. nr. pasiteiravimui:
868779713.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 12 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 14 d.

UAB „Bennet distributors“ - viena didžiausių Lietuvoje alkoholinių gėrimų platintojų, tarptautinių Amber Beverage Group ir SPI Group narė, plečia savo veiklą ir į savo kolektyvą kviečia: