Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #220200

Vairuotojas-ekspeditorius (išvežiojimas Kauno, Panevėžio regionuose)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Prekių išvežiojimas (Kauno, Panevėžio regionai), pagal paskirtą maršrutą pasikrauti prekes į krovininį mikroautobusą;

  • Laiku pristatyti bei pagal dokumentus priduoti prekes klientams;

  • Operatyviai spręsti iškilusias problemas;

  • Grįžus iš maršruto priduoti tvarkingus dokumentus;

  • Rūpintis ir prižiūrėti transporto priemonę, laiku pranešti apie gedimus.

Reikalavimai

  • Vairuotojo pažymėjimas: B kategorija;

  • Panašaus darbo patirtis;

  • Noras dirbti ir geri bendravimo įgūdžiai;

  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;

  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, pareigingumas.

Įmonė siūlo

  • Sutartinį darbo užmokestį;

  • Visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#220200

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. kovo 22 d.
Įvestas:
2015 m. vasario 20 d.

Mūsų veikla - prekyba plataus asortimento prekėmis, reikalingomis viešojo maitinimo versle.

Mūsų darbo stilius - konsultuojame komplektuojant stalo serviravimo, baro ir virtuvės reikmenis bei įrangą. Mūsų specialistai, atsižvelgdami į individualius poreikius, padeda racionaliai įrengti viešbučio, restorano, kavinės ar baro maitinimo sektorių.

Mūsų papildomos paslaugos - prekių užsakymas telefonu, jų pristatymas kliento nurodytu adresu, individualus prekių užsakymas iš katalogų, indų nuoma.

Mūsų pasiūla - patikima, aukštos kokybės produkcija iš daugiau kaip 200 užsienio tiekėjų.
Plečiant veiklą ieškome darbuotojų Vilniuje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!