Naujausi skelbimai

Vairuotojas - ekspeditorius (Vilniaus mieste)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 362485

Darbo skelbimo numeris

362485

Darbo aprašymas

- Duonos gaminių pristatymas į parduotuves Vilniaus mieste.

Reikalavimai

- C kategorija;
- Maisto produktų pristatymo į parduotuves patirtis.

Tel. Nr. pasiteiravimui: +37065900214.

Įmonė siūlo

940 - 1100 Eur atskaičiavus mokesčius.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. kovo 6 d.
Įvestas:
2019 m. vasario 5 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1000 EUR per mėn.

VV Transport – jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai ir stabiliai dirbanti įmonė. Pagrindinės veiklos sritys – duonos gaminių logistika ir kurjerių paslaugos. Nuolat tobulėjame, plečiamės, stipriname savo pozicijas, ieškome modernių sprendimų, kurie padėtų užtikrinti klientui palankiausias sąlygas. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl, kruopščiai išanalizavę užsakovo poreikius bei lūkesčius, pasiūlome optimaliausią, efektyviausią sprendimą.

VV Transport – atsakingas ir patikimas partneris.