Naujausi skelbimai

Vairuotojas (tolimųjų reisų, iš bet kurio Lietuvos miesto)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 385557

Darbo skelbimo numeris

385557

Darbo aprašymas

Tarptautinės kelionės tentu (tautliner) su daliniais (kartais ADR) kroviniais į Vokietiją.
Krovininių automobilių aprašymas.
Scania Topline su maisto šaldytuvu, DAF XF 106.460 (super) erdvi kabina su maisto šaldytuvu, “On
board” kompiuteriai “TX-MAX”.
Bazės infrastuktūra.
Miestas-Eindhoven (Olandija), WiFi internetas, tualetai+dušai, skalbimo mašina + džiovyklė, virtuvė, parduotuvė šalimais.

Darbo grafikas

Įprastas darbo grafikas: 6 savaitės komandiruotė + 2 savaitės namuose.
Ilgesnės ar trumpesnės darbo kelionės yra galimos, bet darbuotojas turi dirbti ne mažiau nei 36 savaites per metus.
Kelionės į darbą/namus
Kelionės į darbą: Jūs skrisite į darbą iš artimiausiai Jūsų namų esančio oro uosto, taip pat bus pasirūpinta transportu iki Jūsų krovininio automobilio.
Kelionės į namus: Jūs būsite paimtas iš bazės ir nuveštas iki oro uosto.

Reikalavimai

- Vairuotojo pažymėjimas C+E + 95 kodas;
- Skaitmeninė vairuotojo kortelė;
- (Ne)teistumo pažyma;
- ADR pažymėjimas;
- Anglų arba vokiečių kalbos žinios.

Tel. pasiteiravimui: +37061516455

Įmonė siūlo

Darbo sutartis Lietuvoje ( B.A.M. Vermeer Services UAB)
Jūsų atlyginimas susidės iš šių dalių:
- Mėnesinis atlyginimas (~ 420,- eur netto 620 eur bruto per mėnesį)
- Komandiruotpinigiai ~ 50,- eur už komandiruotės dieną + 10,- eur už dieną DE, FR ir AT
- motyvaciniai priedai už geras kuro sąnaudas, gerą darbą
- priedas už nepertraukiamą darbo stažą įmonėje - 1,- eur už dieną, dirbant 1 metus įmonėje, palaipsniui augantis iki -5,- eur per dieną
- “našumo” priedas iki 8,- eur per dieną, kai vairuotojo vairavimo laikas yra didelis (80% nuo viso dirbto laiko)
- priedai prie atlyginimo už darbą DE, FR ir AT
- atlyginimas mokamas kas mėnesį iki 10-os kito mėnesio dienos.
Už 21 darbo dieną vidutinis atlygis 1827,- eur
Už 31 darbo dieną vidutinis atlygis 2635,- eur.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. spalio 15 d.
Įvestas:
2019 m. rugsėjo 16 d.
Atlyginimas:
1784 - 2515 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Olandijos bendrovės B.A.M.Vermeer Services'' atstovybė Vilniuje šiuo metu ieško vairuotojų. Nepatyrusiems - galimi apmokymai.
Bendrovėje dirba daugiau nei 40 profesionalių tarptautinių reisų vairuotojų.
Vairuotojai kasdien keliauja Prancūzijos, Olandijos, Belgijos, Vokietijos, Ispanijos bei Italijos teritorijoje. Mūsų transporto priemonės aprūpintos sudėtinga transporto sekimo sistema Transics, kuri leidžia atidžiai stebėti krovinio buvimo vietą. Visi mūsų vairuotojai turi reikiamą įrangą, ADR sertifikatus, o tai leidžia mums pasiūlyti platų paslaugų spektrą pervežant LTL ar SLR krovinius.