Naujausi skelbimai

Vairuotojas Ūkvedys

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 352580

Darbo skelbimo numeris

352580

Darbo aprašymas

Išvežioti krovinius Vilniaus mieste ir aplink Vilnių.
Kiti ūkiniai darbai, vadovo pavesti darbai, pagalba sandėlyje.

Reikalavimai

Noras dirbti, tvarkingumas, atsakingumas.
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.
Normalūs bendravimo įgūdžiai ir pakankamas imlumas informacijai.

Geras darbo sąlygas ( darbas nuo 8 iki 17, savaitgaliais nedirbame).
Socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą.
Darbą draugiškame kolektyve.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. lapkričio 6 d.
Įvestas:
2018 m. spalio 8 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 900 EUR per mėn.

UAB BALTICDECOR viena didžiausių Horeca reikmenų tiekėjų Lietuvoje. Mūsų komanda susiformavo per 24 metus ir šiuo metu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje turi beveik 50 narių. Atstovaudami daug žinomų užsienio gamintojų savo klientams siūlome faktiškai visas reikalingas kasdieninėje HoReCa veikloje pramonines prekes, inventorių, įrangą. Daugiau informacijos www.prekesrestoranams.lt www.balticdecor.lt