Naujausi skelbimai

VAISTININKAS (-Ė) Darbui naktinėje pamainoje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 379715

Darbo skelbimo numeris

379715

CVMarket.lt klientas VAISTININKAS (-Ė) Darbui naktinėje pamainoje

Darbo aprašymas

Reikalavimai

Nenuobodžią karjerą tarptautinėje įmonėje, profesionalius kolegas, visas
socialines garantijas bei konkurencingą darbo užmokestį.
Galimybę tobulėti, tokiu greičiu, kokį pasirinksite pats.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. rugpjūčio 1 d.
Įvestas:
2019 m. liepos 19 d.

„Tamro Baltics“ yra „Phoenix“ grupės - vienos iš pirmaujančių Europos vaistų ir medicinos produktų platintojos - dalis. „Tamro Baltics“ metiniai pardavimai siekia 250 milijonų eurų. Įmonei priklauso 240 vaistinių bei efektyviai veikiantis vaistų distribucijos tinklas.