VAIZDO-GARSO-APŠVIETIMO SISTEMŲ PROJEKTŲ VADOVAS ( B2B ir B2G klientai)

CVMarket.lt klientas
2000 - 3500 €/mėn. "į rankas"
PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - sėkmingai nuo 2008 metų Lietuvoje veikianti kompanija, Europos ir Azijos regionų privačiam bei valstybiniam sektoriui teikianti platų integruotų vaizdo, garso ir apšvietimo sistemų asortimentą.

Darbo aprašymas

  • Darbas su Lietuvos B2B ir B2G klientais (televizija, radijas, konferencijų/ parodų centrai, pramogų arenos, kinostudijos) savo versle naudojančiais vaizdo, garso ir apvietimo įrangą;
  • Naujų klientų suradimas, poreikių išsiaiškinimas, komercinių pasiūlymų teikimas ir sutarčių pasirašymas;
  • Santykių su nuolatiniais klientais palaikymas ir parduodamos įrangos asortimento plėtra;
  • Šalti skambučiai ir vizitai, dalyvavimas tarptautinėse parodose.

Reikalavimai

  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas;
  • 2+ metų AKTYVIŲ pardavimų patirtis vaizdo, garso ar apšvietimo sistemų srityje;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas;
  • Komercinis mąstymas, aktyvumas ir orientacija į klientą;
  • B kategorijos vairuotojo teisės.

  • Fiksuotą 1500 eurų/mėn. neto fiksuotą atlyginimą, priklausantį nuo patirties ir kompetencijų;
  • 500-2000 eurų/mėn. neto realius priedus už darbo efektyvumą;
  • Įmonės automobilį darbo reikalams ir asmeniniams poreikiams (automobilis nakvoja prie darbuotojo namų);
  • Galimybę dalį laiko dirbti iš namų.