Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

Vakarų laivų gamykla, AB

Minijos g. 180, Klaipėda
http://www.wsy.lt

Įmonės aprašymas

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė yra viena didžiausių įmonių Vakarų Lietuvoje, įkurta 1969-aisiais, o 2001 m. privatizuota Estijos koncerno „BLRT Grupp“. 2003 m. Vakarų laivų remonto įmonė reorganizuota į AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupę, vienijančią 19 įvairios specializacijos įmonių.

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupės strateginės veiklos: laivų statyba, remontas ir konversija, metalo konstrukcijų gamyba ir apdirbimas, uosto krovos darbai.

AB „Vakarų laivų gamykla“ yra Lietuvos laivų statytojų ir remontininkų asociacijos, kuri priklauso Europos laivų statytojų asociacijų bendrijai (CESA), narė, o taip pat Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė. Grupės įmonės priklauso Lietuvos jūrų krovos kompanijų ir kitoms asociacijoms.

Turėdama ilgalaikę patirtį laivų statybos ir remonto sektoriuje, AB „Vakarų laivų gamykla“ siekia ne tik išlaikyti turimą personalą, bet ir padeda ugdyti profesionalią specialistų kartą. Siekdama pritraukti kuo daugiau jaunų žmonių dirbti šiame sudėtingame ir gilių žinių reikalaujančiame gamybos sektoriuje, Vakarų laivų gamykla yra įsteigusi 4 vardines stipendijas Klaipėdos universitete, jūrines profesijas pasirinkusiems studentams. Be to, įmonės įsteigtame mokymo centre nuolat vykdomos mokymo kursų programos, kurias baigus galima įgyti specialybę ir kelti kvalifikaciją. AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė puoselėja ilgametę partnerystę bei glaudų bendradarbiavimą su įvairiomis mokymo įstaigomis.

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė nuolat remia įvairius renginius bei dalyvauja įvairiuose paramos projektuose, daug dėmesio skiria vaikų globos namams. O taip pat yra nuolatinių bei pagrindinių Klaipėdos miesto švenčių rėmėja bei kitų socialinių ir kultūrinių Klaipėdos miesto renginių bei projektų globėja

Įmonės informacija

Peržiūros
21 380
Vidutinė alga
~ €2 637
Darbuotojų sk.
127
Vieta
Klaipėda

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė kitų skelbimų yra čia >>