Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

Valkor Enterprises, UAB

Verkių g. 44, Vilnius
http://www.valkor.lt

Įmonės aprašymas

UAB Valkor Enterprises jau 13 metų sėkmingai importuoja dažus ir kitas apdailos medžiagas į Lietuvą. UAB Valkor Enterprises prekiauja garsaus visam pausaulyje dažų gamintojo Pittsburgh Paints – PPG JAV pagamintais architektūriniais, pramoniniais dažais, gruntais. Pas mus rasite ir kitų garsių gamintojų produkcijos. Tai:
Olympic – dažyvės, impregnantai medžiui, lakai.
USG Company- glaistai
Red Devil – paviršiaus paruošimo įrankiai, medžiagos, sandarikliai.
Linzer – dažymo įrankiai.
Minwax – lakai, beicai.
FBC corp. - bituminės, hidroizoliacinės mastikos stogams ir pamatams.
Visi šie produktai pasižymi išskirtinai aukšta kokybe, lengvu darbu, nepriekaištinga technologija, konkurencinga kaina. Mūsų paslaugomis naudojasi šimtai įmonių. Pittsburgh Paints produkcija prekiaujama daugelyje respublikos parduotuvių, kuriose klientams pateikiami ne tik produktai, bet ir nuosekli darbų technologija. Dažų importuotojų į Lietuvą yra daug, tačiau teisingai pateikiančių produkciją pirkėjui yra tik keletas.

Valkor šildymas

1997 metais įkurta Lietuvos ir JAV UAB Valkor Construction. Nuo veiklos pradžios iki 2000 metų pabaigos pastatyti keli amerikietiško tipo, lengvų konstrukcijų gyvenamieji namai su šiuolaikiška labai plačiai JAV taikoma orinio šildymo sistema. Taip prasidėjo firmos atskira veiklos rūšis : patalpų šildymas oru/vėdinimas, reikalui esant jų vėsinimas (mikroklimato sukūrimas).

Nuo 2002 m. pradžios UAB Valkor Enterprises tęsia UAB Valkor Construction veiklą, šildymo, vėdinimo sistemų projektavimą, montavimą, derinimą, jų priežiūrą.

Esame JAV firmos World wide heating & cooling inc. Atstovai Lietuvoje ir Pabaltijo šalyse.

Įmonės informacija

Peržiūros
718
Vidutinė alga
~ €1 643
Darbuotojų sk.
8
Vieta
Vilnius

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė kitų skelbimų yra čia >>