VALYMO PASLAUGOS KOKYBĖS INSPEKTORĖ (-IUS) (VADYBININKĖ (-AS)

CVMarket.lt klientas
1900 - 2640 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome naujo nario kokybės skyriaus komandoje. Jei tave domina bendravimas su įvairiais žmonėmis, nesvetimi valymo darbai - ateik ir prisijunk prie mūsų!

Kokie darbai Tavęs laukia:

  • darbas su valymo personalo (valytojos, kiemsargiai) komanda, apmokymai, motyvavimas;
  • valymo darbų organizavimas ir kontrolė;
  • priskirtų objektų priežiūra ir valymo paslaugos kokybės auditų vykdymas;
  • darbo grafikų sudarymas ir kitų su kokybės skyriaus veikla susijusių ataskaitų rengimas;
  • komunikacija su klientais visais valymo ir paslaugų kokybės klausimais.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad

  • turi darbo patirties organizuojant pavaldžių darbuotojų veiklą (patirtis valymo įmonėje - privalumas);
  • laisvai bendrauji su įvairiais žmonėmis, gali išgirsti ir išklausyti;
  • gebi planuotis darbo laiką ir esi savarankiška (-as);
  • vertinsime, jei tavo stiprioji pusė - organizuotumas bei stresinių situacijų suvaldymas;
  • dirbi kompiuteriu;
  • kalbi ir rašai lietuviškai, moki rusų kalbą.
  • turi vairuotojo B kategorijos pažymėjimą (skiriamas įmonės automobilis).

Įmonė siūlo

Mes, kaip Įmonė, siūlome:

  • Darbo užmokestį: 1100-1500 eur "į rankas". Tavo atlygis priklausys nuo kompetencijų, darbų apimties, gebėjimų, noro tobulėti;
  • supratingą, lankstų vadovo požiūrį į darbuotoją augančioje įmonėje;
  • sudarysime visas sąlygos mokytis ir tobulinti savo kompetencijas;
  • neįrėmintą darbo laiką, kuris priklausys nuo priskirtų objektų ir jūsų asmeninio darbo laiko planavimo, organizavimo;
  • automobilį ir visas šiuolaikiškas darbo priemones;
  • iššūkius ir dinamišką darbo aplinką.