Naujausi skelbimai

Valytojas(-a) Mindaugo g., lankstus darbo grafikas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 354754

Darbo skelbimo numeris

354754

Darbo aprašymas

Patalpų valymas ( grindys, dulkės nuo stalų, lentynų, wc )
Patalpos Mindaugo g 42, plotas 500 m. (100 m ofisas, 400 prekybinė salė). Darbas 2-3 valandoms rytais- laiką galima derinti.

Pasiteirauti galima telefonu 8 601 04201 Loreta.

Reikalavimai

Noras dirbti, tvarkingumas, atsakingumas.

Normalias darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones;
Socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. lapkričio 28 d.
Įvestas:
2018 m. spalio 30 d.

UAB BALTICDECOR viena didžiausių Horeca reikmenų tiekėjų Lietuvoje. Mūsų komanda susiformavo per 24 metus ir šiuo metu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje turi beveik 50 narių. Atstovaudami daug žinomų užsienio gamintojų savo klientams siūlome faktiškai visas reikalingas kasdieninėje HoReCa veikloje pramonines prekes, inventorių, įrangą. Daugiau informacijos www.prekesrestoranams.lt www.balticdecor.lt