Vamzdynų montuotojas
Darbo skelbimo numeris #1654205

1
DETAS, UAB
Kaunas

Darbo aprašymas

  • Lauko vandentiekio ir nuotekų magistralinių tinklų montavimas;

  • Darbas Kaune ir Kauno raj.

Reikalavimai

  • Patirtis dirbant požeminius darbus (vandentiekis - nuotekos);
  • Mokėjimas naudotis nivelyru;
  • Pareigingumas;
  • Noras dirbti ir užsidirbti;
  • Rimtas požiūris į patikėtą darbą.

Telefonas pasiteirauti darbo dienomis 8-17h: 861474575.

Įmonė siūlo

  • Laiku mokamą atlyginimą (du kartus per mėnesį);

  • Socialines garantijas;

  • Puikų darbo kolektyvą;

  • Karjeros galimybes;

  • Atlyginimą, mokamą pagal sugebėjimus (kvalifikaciją) ir už atliktą darbą. Atlyginimas: 1300–1700 Eur atskaičiavus mokesčius. Derybų klausimas, priklauso nuo rezultatų, su perspektyva didėti.

  • Socialines garantijas.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1654205

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 1 sav.
SANTECHNIKAS-MONTUOTOJAS PROMONTA, UAB
900 - 1100 €/mėn. Į rankas
SANTECHNIKAS-MONTUOTOJAS PROMONTA, UAB • Kaunas
900 - 1100 €/mėn.Į rankas
Kaunas
prieš 3 sav.
BALDŲ APMUŠĖJAS Ilert Baltic, UAB
950 - 1300 €/mėn. Į rankas
BALDŲ APMUŠĖJAS Ilert Baltic, UAB • Kaunas
950 - 1300 €/mėn.Į rankas
Kaunas
NAUJAS
prieš 2 d.
Підходить і для українців
SANDĖLIO DARBUOTOJAS UAB Stakmė
1300 - 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
N
prieš 2 d.
SANDĖLIO DARBUOTOJAS UAB Stakmė • Kaunas
1300 - 1800 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
NAUJAS
prieš 2 d.
LĖKTUVŲ DAŽYTOJAI TARPTAUTINĖJE ĮMONĖJE UAB „Biuro“
1100 - 1500 €/mėn. Į rankas
N
prieš 2 d.
LĖKTUVŲ DAŽYTOJAI TARPTAUTINĖJE ĮMONĖJE UAB „Biuro“ • Kaunas
1100 - 1500 €/mėn.Į rankas
Kaunas
PLATAUS PROFILIO STATYBININKAS / PAGALBINIS Kubista, UAB
1300 - 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
PLATAUS PROFILIO STATYBININKAS / PAGALBINIS Kubista, UAB • Kaunas
1300 - 2000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!