Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #558074

Variklių mechanikas/remontininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Automobilių variklių patikra bei remontas, gedimų paieška bei jų šalinimas, variklių perrinkimas.

  • Pilna variklio patikra iki supakavimo ir paruošimo transportuoti.

Reikalavimai

  • Variklio sandaros žinojimas;

  • Gebėjimas išrinkti/surinkti variklį;

  • Gebėjimas dirbti individualiai;

  • Greita orientacija, atsakingumas;

  • Sugebėjimas dirbti su įvairiais įrankiais ir įrenginiais;

  • Detalių užsakymas iš platformų Inter Cars ir kt..

  • Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo Jūsų darbo sugebėjimų bei pasiekimų;

  • Priedus prie darbo užmokesčio, priklausomai nuo darbo rezultatų;

  • Puikios darbo sąlygos;

  • Draugiškas ir padėdantis kolektyvas

Darbo skelbimo numeris
#558074
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!